Álláshirdetés – Technológiai vezető

Technológiai vezető munkatársat keresünk

Az MTKSZ Nonprofit Kft. a Marcali Regionális Hulladékkezelő Központba adminisztrációs és technológia-irányítási, üzemvezetési feladatok ellátására munkatársat keres.

Elvárt végzettség:
érettségi.

Egyéb elvárásaink:
műszaki orientáció, precizitás, vezetői szemlélet,
magas szintű számítógép-felhasználói ismeret,
B kategóriás jogosítvány.

Alkalmazásnál előnyt jelent:
hulladékgazdálkodás területén szerzett tapasztalat,
középvezetői gyakorlat.

Juttatások:
versenyképes fizetés munkabérként,
SZÉP kártyára havi juttatás,
munkába járás támogatása,
ösztönző jutalmazási rendszer,
magánnyugdíjpénztári hozzájárulás,
év végi jutalom.

Egyéb munkakörülmények:
formaruha és védőfelszerelések használata kötelező,
céges mobiltelefon, hordozható számítógép, személygépkocsi munkavégzés célú használata elvárt.

Jelentkezni szakmai önéletrajz és végzettségek másolatainak benyújtásával lehet az ugyvezeto@mtksz.hu e-mail címre, vagy személyesen, levélben a 8700 Marcali, Dózsa György u. 1. címen lehet a hirdetés közzététele alatt.

Vélemény, hozzászólás?

Megszakítás