Álláshirdetés – Mérlegkezelő, szállítási koordinátor (BETÖLTVE)

Az MTKSZ Nonprofit Kft. a Marcali Regionális Hulladékkezelő Központba adminisztrációs feladatok ellátására munkatársat keres.

Elvárt végzettség:
– érettségi.

Egyéb elvárásaink:
– magas szintű számítógép-felhasználói ismeret, különösen: Excel
– precizitás,
– jó kommunikációs készség,
– B kategóriás jogosítvány.

Alkalmazásnál előnyt jelent:
– hulladékgazdálkodás területén szerzett tapasztalat.

Juttatások:
– versenyképes fizetés munkabérként,
– SZÉP kártyára havi juttatás,
– munkába járás támogatása,
– ösztönző jutalmazási rendszer,
– magánnyugdíjpénztári hozzájárulás,
– év végi jutalom.

Egyéb munkakörülmények:
– formaruha és védőfelszerelések használata kötelező,
– céges mobiltelefon használata elvárt.

Jelentkezni szakmai önéletrajz és végzettségek másolatainak benyújtásával lehet az ugyvezeto@mtksz.hu e-mail címre, vagy személyesen, levélben a 8700 Marcali, Dózsa György u. 1. címen lehet a hirdetés közzététele alatt.

Vélemény, hozzászólás?

Megszakítás