Álláshirdetés – Gépkocsivezető

Társaságunk nyugdíjba vonulás miatt gépkocsivezető kollégát keres.

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • C+E kategóriás vezetői engedély,
  • GKI kártya,
  • digitális tachográf kártya,
  • konténeremelő nehézgépkezelői részszakképesítés (4374),
  • 2 éves tehergépjármű-vezetési gyakorlat.

A foglalkoztatásnál előnyt jelent:

  • tömörítőberendezés- kezelő részszakképesítés (3627),
  • nehézgépkezelői gyakorlat,
  • hulladékgyűjtő és szállító részszakképesítés,
  • Marcali vagy közeli tartózkodási hely.

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem,
  • széleskörű Cafeteria,
  • céges mobiltelefon,
  • családbarát munkahely.

Az állás azonnal betölthető, határozatlan idejű, főfoglalkoztatású jogviszony keretében.

Ha a munkakör betöltéséhez szükséges követelményeknek Ön megfelel, és szeretne egy hosszú távú, biztos, egyműszakos munkahelyet; ahol a hétvégéi is szabadok; jelentkezzen a csapatunkba!

Elérhetőségeit is tartalmazó Szakmai önéletrajzát az ugyvezeto@mtksz.hu e-mail címre Krajczár Ibolya ügyvezető részére küldheti.

Megszakítás